Skip to main content

Pokaz zdjęć i filmów na weselu

Atrakcje weselne zwykle są pełne humoru i mają powodować wybuchy śmiechu. Na ich tle wyróżnia się mniej typowa atrakcja dla gości, często proponowana przez agencję SayYes. Jest to pokaz zdjęć lub filmów obrazujących historię młodej pary, na przykład okoliczności poznania świeżo poślubionych małżonków. Gwarantuje to mnóstwo wzruszeń.

Kto nie chce stawiać na takie typowe atrakcje weselne jak fotobudka czy pokaz sztucznych ogni, może wybrać wyjątkową atrakcję. Pokaz filmu obrazującego wspólne pasje pary młodej czy inne łączące nowożeńców kwestie będzie niezwykle interesujący dla gości. Może to być też dodatkowa atrakcja, przy wszystkich innych wybranych.

Jak zorganizować taki pokaz?

Jak zorganizować niezwykłą atrakcję w postaci pokazu filmu albo slajdów zdjęć pokazujących okoliczności poznania młodej pary? Pewnie wiele osób nie będzie wiedziało, jak się za to zabrać, ale nie jest to potrzebne. Konsultanci SayYes biorą na siebie kompleksową organizację tego wspaniałego przedsięwzięcia.

Wyświetlony w dowolnie wybranym momencie film prezentujący okoliczności poznania młodej pary, jej drogę od poznania aż po ślubny kobierzec, czy pokaz wspólnych zdjęć będzie fantastyczną atrakcją na weselu. Nie jest to bardzo często stosowane rozwiązanie, tym bardziej więc jest godne polecenia.