Skip to main content

Dekoracja Kościoła i sali weselnej

Wiemy dobrze, że oryginalna i precyzyjnie wykonana dekoracja Kościoła na ślub oraz dekoracja sali weselnej na wesele mogą wpłynąć na ogólne wrażenia uczestniczących w niej osób i pozostać na długie lata w ich pamięci. Zdajemy sobie jednocześnie sprawę, że w natłoku spraw do zorganizowania w związku z weselem, trudno zadbać o każdy jego element, w tym choćby o wykonanie dekoracji ślubnych i weselnych.

Z ofertą agencji ślubnej SayYes! Wedding Company w Warszawie wychodzimy naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom zabieganych przyszłych Par Młodych. Dlatego bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu, kompleksowo wyręczymy Was w wykonaniu dekoracji Kościoła na ślub oraz dekoracji sali weselnej, pasujących do Waszych wyobrażeń o tym najważniejszym dniu w życiu.

Wyjątkowe dekoracje Kościoła na ślub

Wyjątkowa uroczystość ślubna wymaga równie wyjątkowej oprawy. Dla podkreślenia niepowtarzalnego charakteru wydarzenia proponujemy Wam oryginalne dekoracje kościoła na ślub. Mając do dyspozycji duży wybór elementów ozdobnych, stworzymy dla was niezapomnianą przestrzeń w postaci alejek kwiatowych, stojaków z bukietami czy pokrowców na krzesła.

Do dekorowania Kościoła na ślub oraz dekorowania sali weselnej podchodzimy w pełni kreatywnie, czerpiąc ze sprawdzonych rozwiązań florystycznych i aranżacyjnych. Dodatkowo, dokładamy wszelkich starań, by unikatowe dekoracje ślubne i weselne, wychodzące spod naszych rąk, były dopracowane w każdym, nawet najmniejszym detalu.

Dekoracja sali weselnej

Z przyjemnością przygotujemy dla Was również dekorację sali weselnej, która zapadnie w pamięci wszystkich zaproszonych gości. Dekoracje weselne omawiamy zawsze wspólnie z narzeczonymi, uważnie słuchając ich oczekiwań oraz dzieląc się z Nimi naszymi pomysłami. Razem dobieramy atrakcyjne dekoracje w tym kwiaty weselne, balony, ozdoby z tkanin i wiele innych. Oferujemy także wiele atrakcji weselnych m.in. pokazy sztucznych ogni, pokazy barmańskie, pokazy taneczne, open bar, foto budkę i wiele innych.

Wspaniałe atrakcje weselne

Zabiegane pary wspieramy również w przygotowaniu dodatkowych atrakcji weselnych. W razie potrzeby, zajmujemy się doborem idealnego konferansjera na wesele, organizacją namiotu weselnego oraz architektonicznego oświetlenia wesela. Pomożemy Wam w sprawnym i bezstresowym przygotowaniu tych wyjątkowych chwil.

Organizacja oświetlenia architektonicznego

Nastrój każdego wydarzenia, również wesela, najlepiej buduje dobrane odpowiednio światło. To dlatego uzupełnieniem naszej oferty jest usługa oświetlenia na wesele, która obejmuje między innymi podświetlenie ścian i sufitów, zaakcentowanie świetlne stołów, doświetlenie dekoracji, oświetlenie parkietu światłem ruchomym czy projekcję dowolnego wzoru na ścianie.

Konferansjer na wesele

Porywająca do tańca oprawa muzyczna i umiejętne poprowadzenie imprezy to doskonały przepis na wesele do białego rana. Nasz doświadczony konferansjer o nienagannym wyglądzie skutecznie, ale nienachalnie poprowadzi Wasze wesele, wyczuwając atmosferę i charakter gości.