Skip to main content

Referencje i opinie

Asia i Krzysiek

Kasia i Żaneta pomogły nam spełnić marzenia o idealnym ślubie. Chcieliśmy, żeby nasze wesele wyglądało inaczej niż typowe przyjęcia tego typu. Dziewczyny zaproponowały ciekawy motyw i konsekwentnie go realizowały. Planowanie było dla nas przyjemnością bo wybieraliśmy spośród już przeselekcjonowanych podwykonawców. Jednak najważniejszy był dla nas komfort i spokój w dniu ślubu – co udało się dzięki koordynacji. Nie musieliśmy się martwić o żadne sprawy organizacyjne.

Say Yes! – dzięki Wam dzień naszego ślubu był magiczny i będziemy go wspominać do końca życia!

Asia i Krzysiek

Zdjęcie ślubne Asi i Krzyśka

Justyna i Łukasz

Serdecznie dziękujemy Say Yes !

Dzięki Wam dzień ślubu przebiegł gładko i mogliśmy się nim cieszyć w pełni bez zbędnych nerwów ! Jesteście cudowne ! Mieliśmy w Was z mężem niesamowite wsparcie – od
negocjacji z rodziną która miała nieco inne wyobrażenia na temat tego dnia, przez oszczędność czasu co jest niebagatelne gdy się jest bardzo aktywnym zawodowo, zaproponowanie rzetelnych podwykonawców, pomoc w organizacji i koordynacji przyjęcia, po kreatywne i efektowne rozwiązania zarówno scenariuszu przyjęcia jak i detali dekoracji. Polecamy Say Yes! z całego serca – dzięki Wam spełniły się nasze marzenia!

Justyna & Łukasz

Zdjęcie Justyny i Łukasza

Kasia i Martin

Dziękujemy bardzo agencji SAY YES.

Chociaż mieliśmy na początku małe wątpliwości czy warto skorzystać z usług wedding plannerki, teraz uważamy, że była to dobra decyzja.

Korzystaliśmy przede wszystkim z pomocy w znalezieniu miejsca ślubu.

Mieliśmy już wybrane jakieś miejsca, obejrzeliśmy kilka sal, ale nie byliśmy zadowoleni i potrzebowaliśmy innych pomysłów. Nawet rodzina i znajomi nie znali innych ciekawych miejsc więc zdecydowaliśmy się na skorzystanie usług agencji.

Dzięki zaproponowanym pomysłom znaleźliśmy nowe miejsce, które się nam na tyle spodobało, że zdecydowaliśmy się na nie.

Dziękujemy bardzo Katarzynie i Żanecie z agencji za ich indywidualne podejście, znajomość rynku i szybką reakcje i za korzystną ofertę.

Kasia i Martin

Zdjęcie zastawy ślubnej

Wojtek

Moja żona jest perfekcjonistką. Planowanie rodzinnych uroczystości jest dla niej zawsze bardzo stresujące – bo chce, żeby wszystko wypadło idealnie. Dlatego zaraz po zaręczynach zacząłem ją namawiać na współpracę z agencją ślubną.

Okazało się, że jest to usługa idealna dla nas – osób zapracowanych – nie mających czasu na spotkania z fotografami, video, florystami.

Pani Kasia idealnie odczytała wizję mojej narzeczonej i pomogła ją doprecyzować. Zaproponowano nam świetnych podwykonawców, którzy w 100% sprawdzili się na ślubie i weselu.

Serdecznie polecam usługi Say Yes! Wedding Company.

Wojtek

Zdjęcie Wojtka

Zosia i Jurek

Dziewczyny dziękujemy Wam z całego serca za pomoc w organizacji naszego ślubu !

Ten dzień był naprawdę cudowny, był przepiękny i taki pozostanie w naszych sercach i głowach. Dziękujemy za wszelką pomoc tą oczywistą i tą nieoczywistą przy najmniejszych szczegółach. Dzięki Wam przygotowania do ślubu były przyjemnością, Wasza pomoc w trudnych wyborach okazała się niezbędna i oszczędziła nam mnóstwo czasu, a przy tym stresu. Nie wyobrażamy sobie tego dnia bez Was i Waszej pomocy. Jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni za trud i energię jaki włożyłyście w organizację naszego ślubu!

Jesteście wspaniałe. Polecamy współpracę z firmą Say Yes – dziewczyny mają werwę i to coś!

Zośka i Jurek

Zdjęcie ślubne Zosi i Jurka