Agencja ślubna

Pomoc konsultantów ślubnych między jednym a drugim „tak!”

Jesteś bezgranicznie szczęśliwą kobietą, bo ukochany mężczyzna poprosił Cię o rękę? Przepełnia Cię duma i poczucie mocy, bo najdroższa Ci kobieta przyjęła Twoje oświadczyny? A może jesteście rodzicami pełnymi nadziei, że Wasze ukochane dziecko dobrze wybrało i wkrótce zwiąże się z kimś, kto zapewni mu miłość, szacunek i wspaniałe życie?

Możecie zachować te uczucia na długo. Nie pozwolić, by ich miejsce zajęły zdenerwowanie i poczucie, że czas ucieka zbyt szybko, a sprawy układają się całkiem nie tak, jak powinny. Nie dopuścić do tego, by planowanie i organizacja ślubu i wesela wywołały stres, a konieczność dokonywania mnóstwa wyborów, prowadzenia wielu rozmów, dopilnowania tysiąca drobiazgów zamieniły jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu w niekończące się minuty zdenerwowania i pośpiechu.

Wystarczy powierzyć planowanie ślubu i wesela oraz ich zorganizowanie agencji ślubnej. W Warszawie Wasze najbardziej wygórowane oczekiwania i najśmielsze marzenia co do tego, jak ma wyglądać TEN DZIEŃ, spełni agencja ślubna Say Yes! Wedding Company.

Certyfikowana agencja ślubna z Warszawy

Jesteśmy warszawską agencją ślubną specjalizującą się w planowaniu i organizowaniu ślubów i wesel według scenariuszy spełniających pragnienia Młodej Pary o naprawdę niezwykłych, zapisujących się na trwałe w pamięci uroczystościach zaślubin. Do perfekcyjnego realizowania takich scenariuszy – profesjonalnie, w terminie, wyprzedzając Wasze życzenia – przygotował nas kurs dla konsultantów ślubnych zorganizowany przez Polską Akademię Ślubną Perfect Day. Do pisania takich scenariuszy, które spełnią Wasze marzenia i sprawią, że TEN DZIEŃ i Wy, i Wasi goście będziecie wspominać do późnej starości i zawsze z uśmiechem na twarzy, uprawniają nas nieograniczona wyobraźnia, empatia i radość, którą czerpiemy z zadowolenia naszych Klientów.

Zachowaj uczucie, że kochasz cały świat, a on kocha Ciebie,­ jak najdłużej. Powierz konsultantom ślubnym zaplanowanie i zorganizowanie Twojego ślubu i wesela – w Warszawie, w plenerze, w okolicy, może nawet na Mazurach. Zadzwoń już teraz i umów się na spotkanie!

Say Yes! Wedding Company – planowanie ślubu – Warszawa i okolice

Sprawdź naszą ofertę i zobacz jak możemy Ci pomóc!

Skontaktuj się z nami

Agencja ślubna – planowanie i organizacja ślubów i wesel Warszawa i okolice.
Spotkania umawiamy w miejscu wskazanym przez klienta.

  (Katarzyna Szymborska)

    kontakt@slubwarszawa.pl

Kontakt