Planowanie

Candy bar – must have dla każdego przyjęcia weselnego.

Candy bar to popularna atrakcja na coraz większej liczbie przyjęć weselnych. Rzekło by się, że to swoisty ‘must have’ na weselach. Słodki stół to modny i lubiany detal weselny. Jest to uroczy, spersonalizowany akcent, który daje każdemu gościowi jadalną pamiątkę z Waszego wielkiego dnia. Słodki stół to w zasadzie połączenie ciastek, smakołyków i słodyczy. Nie musi być on ekstrawagancki ani drogi. W zasadzie wszystko zależy od tego jaki macie budżet ślubny.

Słodki stół na wesele – nie tylko dla najmłodszych gości

Candy bar przyciągają do siebie nie tylko najmłodszych gości na weselu. Wśród wielbicieli słodyczy znajdą się też dorośli. Szukający słodkich rozkoszy goście weselni mogą często wybierać z najróżniejszych smakołyków. Stwórz słodki stół, na którym Twoi goście będą mogli wybierać spośród różnych pysznych deserów. Twoi goście będą Ci wdzięczni, pomagając sobie małym smakołykiem!

Candy Bar na wesele w Warszawie

Słodki stół na wesele w Warszawie to coś wyjątkowego w świecie ślubnych upominków. Candy Bar przynosi szczęście i radość na twarzy każdego z gości. Na tym stole można umieścić słodycze (takie jak ciasteczka i cukierki), a jednocześnie wiadomość dla gości w małej karteczce dołączonej do kompozycji kwiatowej lub w małej butelce z wodą, w której umieścicie wiadomość.Candy bar może mieć różną formę. Często spotykaną opcją są mobilne bary które swoim wyglądem przypominają drewniane wózki.