Dlaczego warto zatrudnić konsultanta ślubnego?

Konsultant ślubny – dlaczego warto go zatrudnić?

Zastanawiacie się dlaczego warto zatrudnić profesjonalną agencję ślubną?  Oto kilka najważniejszych odpowiedzi:

– zminimalizujecie stres

Sytuacji stresowych podczas planowania ślubu nie da się całkowicie uniknąć, ale da się je zminimalizować. Konsultant ślubny wie, jak rozplanować czas i skoordynować wszystkie działania przed ślubem. Nie będziecie musieli martwić się upływającym czasem i wiecznie rosnącą listą rzeczy do zrobienia. Konsultant ślubny zawsze trzyma rękę na pulsie i interweniuje w sytuacjach awaryjnych.

– doświadczenie

Swój dzień ślubu planujecie pierwszy raz w życiu. Konsultant ślubny robił to dla swoich klientów już wiele razy. Wie na co trzeba zwrócić szczególną uwagę, a co będzie zbędne w dniu Waszego ślubu i wesela.  Konsultant jest osobą profesjonalną, która zapanuje nad sytuacją gdy Wy będziecie przeżywać najpiękniejsze chwile w Waszym życiu.

– ustalenie priorytetów

Profesjonalna agencja ślubna sporządzi kalendarium, które poprowadzi Was przez długi proces organizowania ślubu i wesela. Konsultant przedstawi listę zadań priorytetowych (takich jak kolejność wyboru podwykonawców) i  przypilnuje aby wszystko toczyło się zgodnie z planem.

– pilnowanie budżetu i terminów płatności

Czy kiedykolwiek zdarzyło się Wam kierować  emocjami podczas zakupów? Jeśli tak, to bądźcie pewni, że podczas organizacji ślubu i wesela spotkacie na swojej drodze mnóstwo pokus, które mogą uszczuplić wasz budżet. Konsultant  ślubny pomoże Wam ustalić jakie wydatki są niezbędne i jaką kwotę warto wydać na zakup poszczególnych produktów i usług. Ponadto agencja ślubna zrealizuje za Was przelewy i dopilnuje wszelkich terminów płatności.

– mediacja

Ślub to wydarzenie wywołujące mnóstwo emocji nie tylko u Was ale i u Waszych najbliższych. Podczas organizacji ślubu nie zawsze da się uszczęśliwić wszystkich. Konsultant ślubny przypomni Wam, że w tym dniu najważniejsi jesteście Wy. Stanie się mediatorem, pomiędzy ewentualnymi pokoleniowymi sporami o wygląd i charakter uroczystości.  Będzie osobą bezstronną, trzeźwo patrzącą na sytuację. Wskaże Wam kierunek działania i dopilnuje aby uroczystość miała dokładnie taki charakter jaki określiliście na początku.

– ciekawe pomysły

Konsultant doskonale orientuje się w aktualnych trendach na rynku ślubnym.  Ma głowę pełną pomysłów , bo widział (i nie rzadko ) stworzył wiele przepięknych uroczystości.  Ponadto agencja ślubna współpracuje z podwykonawcami, którzy będą w stanie sprostać Waszym oczekiwaniom i stworzyć dla Was niesamowitą aranżację Waszego ślubu.

– sprawdzona baza podwykonawców

Agencja ślubna współpracuje z podwykonawcami, których miała już okazję sprawdzić. Poleci tylko tych do których ma zaufanie i wie, że są specjalistami w swojej dziedzinie.

– oszczędność czasu i pieniędzy

Konsultant ślubny pomoże Wam w wyborze takich podwykonawców, którzy są profesjonalni i godni zaufania. Dzięki poleconym podwykonawcom oszczędzicie pieniądze – unikniecie dodatkowych, ukrytych kosztów, luk w umowach oraz co najważniejsze – rozczarowania. Agencja ślubna przedstawi Wam tylko te oferty, które w 100 % będą potrafiły spełnić Wasze oczekiwania – unikniecie więc wielogodzinnych poszukiwań godnych zaufania podwykonawców.

Zasługujecie na to, żeby ten dzień był doskonały. Powierzcie jego organizację profesjonalnej agencji ślubnej Say Yes! Wedding Company.

Koniecznie przeczytaj też:

Rola konsultanta w dniu ślubu

Czy warto korzystać z pomocy agencji ślubnej?

Skontaktuj się z nami

Agencja ślubna – planowanie i organizacja ślubów i wesel Warszawa i okolice.
Spotkania umawiamy w miejscu wskazanym przez klienta.

  (Katarzyna Szymborska)

    kontakt@slubwarszawa.pl

Kontakt