Jak wykreować niezapomniany motyw przewodni?

Czy potrzebny jest na motyw przewodni ślubu?

Za oceanem Młode Pary nie wyobrażają sobie ślubu i wesela bez motywu przewodniego. Jest to nieodłączny element każdej uroczystości. W Polsce jest to temat ciągle nowy, ale coraz chętniej wykorzystywany przez Młodych. Niewątpliwie kształtuje on charakter przyjęcia oraz wprowadza gości w określony klimat. Sprawia, że uroczystość jest jedyna w swoim rodzaju, wyróżnia się i nie da się jej zapomnieć. Motywem przewodnim może być wspólna pasja, zainteresowania albo coś co połączyło Młodą Parę.

Motywem przewodnim może być wszystko – pomyśl co Was łączy!

Możecie na motyw obrać film, książkę, ciekawy kraj, ale również przedmiot, który jest symbolem wspólnych pasji. Nierzadko elementem dominującym na przyjęciu jest deseń (np. kropki, kratka) lub kolor. Pamiętajcie, że to Wy musicie czuć się dobrze w otoczeniu dekoracji – musicie „czuć” swój motyw przewodni. Jeśli wykreujecie coś co nie do końca Wam odpowiada – kiepsko będą się też czuli Wasi goście. Motyw przewodni wesela musi być naturalny i czytelni dla wszystkich – nie tylko dla Was. Wyraźcie go w papeterii ślubnej (zaproszenia, winietki, tablica stołów), w Waszych strojach, bukietach, torcie i innych dekoracjach. Pamiętajcie, że motyw przewodni możecie również wykreować poprzez atrakcje weselne. Jeśli zdecydujecie się na bardzo popularny motyw marynistyczny, pomyślcie o zaproszeniu na wesele zespołu szantowego.

Możecie też skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy pomogą Wam znaleźć odpowiedni motyw oraz podpowiedzą jak go uwidocznić. Zatrudnijcie konsultanta ślubnego lub firmę florystyczno-dekoratorską, którzy stworzą dla Was tablicę inspiracji i pokażą jak wykreować motyw przewodni krok po kroku.

Zainspiruj się również pomysłami na ślub w grochy oraz w kolorze Rose Gold.

Źródło: http://www.stylemepretty.com

Skontaktuj się z nami

Agencja ślubna – planowanie i organizacja ślubów i wesel Warszawa i okolice.
Spotkania umawiamy w miejscu wskazanym przez klienta.

  (Katarzyna Szymborska)

    kontakt@slubwarszawa.pl

Kontakt