Pomysły na prezenty dla gości

Od jakiegoś czasu na weselach obdarowywani są nie tylko Młodzi ale również goście weselni. Oczywiście mowa, nie o wielkim prezencie a drobnym upominku, który ma być miłym gestem i stanowić o docenieniu przybycia gości na wesele. Pomysłów na takie podarunki jest mnóstwo i ich ostateczny wygląd zależy tylko od wyobraźni Pary Młodej. Konsultant ślubny też może Wam podpowiedzieć, jaką formę prezencików najlepiej wybrać.

Najczęściej wybieranym przez Młodych prezentem dla ich gości są słodycze. Mogą to być słodkie babeczki, lizaki, ciasteczka. Prezent bardzo uniwersalny i bezpieczny – jednak pamiętajcie, po zjedzeniu znika po nim wszelki ślad 🙂

Przede wszystkim zastanówcie się, czy chcecie taki drobiazg kupić, czy wykonać go własnoręcznie. Prezenty handmade są oczywiście najbardziej osobiste i Wasi goście docenią Wasze starania, ale są też najbardziej pracochłonne. Pamiętajcie, żeby podczas przygotowań ślubnych mierzyć siły na zamiary. Jeśli zapraszacie 200 gości, nie porywajcie się na wykonanie takiej ilości drobiazgów – natomiast jest do dobra opcja dla osób, które organizują małe przyjęcia.

Kolejnym kryterium co do wyboru podarunków dla gości, może być ich dopasowanie do koloru lub motywu przewodniego. Takie drobiazgi idealnie uzupełnią weselną scenografię i będą tworzyć dodatkową dekorację. Prezent dopasowany do charakteru uroczystości będzie również przypominał gościom o wyjątkowości Waszego przyjęcia.

Prezenty dla gości możecie również dobrać ze względu na miejsce przyjęcia. Jeśli planujecie zabawę „pod gołym niebem”, np. w ogrodzie zadbajcie o wygodę Waszych gości wręczając im np. klapki – wszystkie Panie wiedzą, że szpilki to nie są najwygodniesze buty do tańca na trawie :). Możecie też podarować parasole z Waszymi inicjałami, chroniące gości przed słońcem lub drobnym deszczem.

Skontaktuj się z nami

Agencja ślubna – planowanie i organizacja ślubów i wesel Warszawa i okolice.
Spotkania umawiamy w miejscu wskazanym przez klienta.

  (Katarzyna Szymborska)

    kontakt@slubwarszawa.pl

Kontakt