Referencje

https://slubwarszawa.pl/wp-content/uploads/2018/09/38130130_2031276583584028_1756198744216305664_naaaaaaa-1.jpg

Zdecydowanie najlepsze dziewczyny na świecie  Jeśli zastanawiacie się czy warto korzystać z usług tej agencji- zdecydowanie tak! Bardzo dobra komunikacja- pomimo, iż mieszkam za granicą, jestem mega zapracowana a cała organizacja opierała sie na e-mailach, sporadycznie telefonach- Kasia była zawsze szybka, bardzo konkretna i skuteczna. Panuje nad budżetem, przypomina o terminach, nie spamuje niepotrzebnymi mailami  Potrafi słuchać i jest otwarta na niekonwencjonalne rozwiązania. Służy radą i ma w zanadrzu świetnych usługodawców- poleciła nam niesamowitego fotografa, dj’a i makijażystkę- jakoś tak magicznie wyszło, że ze wszystkimi świetnie „kliknęliśmy”. Nie wspomnę już o tym, że jest po prostu serdeczna i chce dla każdego klienta jak najlepiej. Kasiu- dziękujemy z całego serca za wszystko, za wszystkie dobre rady, za zrozumienie dla naszej wizji wesela, za to, że byłyście z Żanetą z nami tego wieczoru i wszystko było idealnie (pomimo niespodzianek z pogodą). Będę tęsknić za naszymi mailami 

Kasia

 

Zobacz zdjęcia ze ślubu Kasia i Alvaro

https://slubwarszawa.pl/wp-content/uploads/2018/09/miniatura-dominika-3-e1537170899617.jpg

Mieliśmy okazję i przyjemność współpracować z Say Yes Wedding Company przez okres około roku przed naszym ślubem, który odbył się 11.08.2018 w Janowie Lubelskim. Wsparcie konsultantki ślubnej Kasi okazało się nieocenione – jej pomysły, doświadczenie, zaangażowanie, szukanie rozwiązań nieszablonowych i ciekawych, kontakt z usługodawcami, a co najcenniejsze dla nas koordynacja całego naszego wielkiego dnia sprawiły, że my o nic nie musieliśmy się martwić. Dzięki temu wspominamy przygotowania, jak i sam dzień wesela z wielkim uśmiechem, a słowo “stres” czy “natłok zadań” nie istniały dla nas w tym dniu.

Kasia jest osobą z dużą kulturą osobistą i klasą – to pomogło jej porozumieć się z każdym usługodawcą, negocjować ceny i załatwić nawet te kwestie, które z pozoru wydawały się niewykonalne. Mieliśmy do Kasi pełne zaufanie na każdym kroku realizacji powierzonych jej zadań, ponieważ wywiązywała się z nich w 100%. Doceniamy również Kasi dyspozycyjność, komunikatywność i szybkie załatwianie pojawiających się po drodze problemów.

Współpracę z Say Yes Wedding Company polecamy każdemu, komu natłok codziennych obowiązków nie pozwoli w pełni poświęcić się organizacji wesela oraz wszystkim tym, którzy nie mają pewności, jak najlepiej i najbardziej optymalnie wybrać usługodawców, dekoracje, stroje czy zaplanować harmonogram wesela. Gdybyśmy jeszcze raz stanęli przed wyborem konsultantów ślubnych wybór padłby również na Say Yes Wedding Company.

Dziękujemy za kilka miesięcy współpracy, które zakończyły się ślubem i weselem, o którym marzyliśmy,

Dziękujemy za całe wsparcie,

D&R Dembowscy

 

Zobacz zdjęcia ze ślubu Dominika i Rafał

https://slubwarszawa.pl/wp-content/uploads/2018/09/1528357541_ceremonia055-1-2.jpg

5+ 🙂 Wielkie wsparcie na każdym kroku, odnalezienie przepięknego miejsca, pomoc w wyborze większości podwykonawców, dodatków…. wszystko czego potrzebuje Para Młoda w związku ze zbliżającym się Ślubem i Weselem:) pomoc Kasi jest tak naprawdę nieoceniona  i dzięki niej nasz najważniejszy dzień w życiu był zupełnie bezstresowy i rewelacyjny… jak z bajki 🙂

Marlena i Rafał

 

Zobacz zdjęcia ze ślubu Marlena i Rafał

https://slubwarszawa.pl/wp-content/uploads/2018/09/organizacja-wesel-agencja-slubna-say-yes-8-1.jpg

Wybór agencji Say Yes to najlepsza decyzja przed ślubem 🙂  Nasza współpraca rozpoczęła się pół roku wcześniej. Dzięki Kasi i Żanecie czas przed tym wydarzeniem był bezstresowy. Potrzebowaliśmy wsparcia i dopięcia wszystkiego na ostatni guzik. Tu dziewczyny spisały się wspaniale. Spełniły wszystkie nasze szalone pomysły. W planowaniu pomagał nam sporządzony harmonogram, jak i stały nadzór nad kolejnymi etapami przygotowań.  Spośród wszystkich dostępnych firm na rynku dziewczyny wybrały dla nas najlepszych podwykonawców, dbając również o ustalony budżet. Nieodzownym wsparciem była też koordynacja dnia ślubu, przebiegu ceremonii oraz przyjęcia. Kasia i Żaneta czuwały nad każdym szczegółem i zawsze były do naszej dyspozycji.

To dzięki Wam ten dzień był wspaniały! Dziękujemy 🙂

Jola i Mirek

 

Zobacz zdjęcia ze ślubu Jola i Mirek

https://slubwarszawa.pl/wp-content/uploads/2018/09/Justyna-i-Łukasz-referencje-wykadrowane-1.jpg

Serdecznie dziękujemy Say Yes !

Dzięki Wam dzień ślubu przebiegł gładko i mogliśmy się nim cieszyć w pełni bez zbędnych nerwów ! Jesteście cudowne ! Mieliśmy w Was z mężem niesamowite wsparcie – od
negocjacji z rodziną która miała nieco inne wyobrażenia na temat tego dnia, przez oszczędność czasu co jest niebagatelne gdy się jest bardzo aktywnym zawodowo, zaproponowanie rzetelnych podwykonawców, pomoc w organizacji i koordynacji przyjęcia, po kreatywne i efektowne rozwiązania zarówno scenariuszu przyjęcia jak i detali dekoracji. Polecamy Say Yes! z całego serca – dzięki Wam spełniły się nasze marzenia!

Justyna i Łukasz

 

Zobacz zdjęcia ze ślubu Justyna i Łukasz

https://slubwarszawa.pl/wp-content/uploads/2018/09/IMG_1852referencje.jpg

Kasia jest w 100% profesjonalistką, która podchodzi z wielkim zaangażowaniem i jest bardzo otwarta także na niestandardowe pomysły. Współpraca z nią to gwarancja spokoju zarówno w okresie przygotowań jak i Tego Dnia.

Kasia i Błażej

 

Zobacz zdjęcia ze ślubu Kasia i Błażej

https://slubwarszawa.pl/wp-content/uploads/2018/09/Kasia-i-Martin-referencje-wykadrowane.jpeg

Dziękujemy bardzo agencji SAY YES.

Chociaż mieliśmy na początku małe wątpliwości czy warto skorzystać z usług wedding plannerki, teraz uważamy, że była to dobra decyzja.

Korzystaliśmy przede wszystkim z pomocy w znalezieniu miejsca ślubu.

Mieliśmy już wybrane jakieś miejsca, obejrzeliśmy kilka sal, ale nie byliśmy zadowoleni i potrzebowaliśmy innych pomysłów. Nawet rodzina i znajomi nie znali innych ciekawych miejsc więc zdecydowaliśmy się na skorzystanie usług agencji.

Dzięki zaproponowanym pomysłom znaleźliśmy nowe miejsce, które się nam na tyle spodobało, że zdecydowaliśmy się na nie.

Dziękujemy bardzo Katarzynie i Żanecie z agencji za ich indywidualne podejście, znajomość rynku i szybką reakcje i za korzystną ofertę.

Kasia i Martin

https://slubwarszawa.pl/wp-content/uploads/2018/09/Wojtek-referencje-wykadrowane-e1536320751756.jpg

Moja żona jest perfekcjonistką. Planowanie rodzinnych uroczystości jest dla niej zawsze bardzo stresujące – bo chce, żeby wszystko wypadło idealnie. Dlatego zaraz po zaręczynach zacząłem ją namawiać na współpracę z agencją ślubną.

Okazało się, że jest to usługa idealna dla nas – osób zapracowanych – nie mających czasu na spotkania z fotografami, video, florystami.

Pani Kasia idealnie odczytała wizję mojej narzeczonej i pomogła ją doprecyzować. Zaproponowano nam świetnych podwykonawców, którzy w 100% sprawdzili się na ślubie i weselu.

Serdecznie polecam usługi Say Yes! Wedding Company.

Wojtek

https://slubwarszawa.pl/wp-content/uploads/2018/09/Zosia-i-Jurek-referencje-wykadrowane.jpg

Dziewczyny dziękujemy Wam z całego serca za pomoc w organizacji naszego ślubu !

Ten dzień był naprawdę cudowny, był przepiękny i taki pozostanie w naszych sercach i głowach. Dziękujemy za wszelką pomoc tą oczywistą i tą nieoczywistą przy najmniejszych szczegółach. Dzięki Wam przygotowania do ślubu były przyjemnością, Wasza pomoc w trudnych wyborach okazała się niezbędna i oszczędziła nam mnóstwo czasu, a przy tym stresu. Nie wyobrażamy sobie tego dnia bez Was i Waszej pomocy. Jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni za trud i energię jaki włożyłyście w organizację naszego ślubu!

Jesteście wspaniałe. Polecamy współpracę z firmą Say Yes – dziewczyny mają werwę i to coś!

Zosia i Jurek

Skontaktuj się z nami

Agencja ślubna – planowanie i organizacja ślubów i wesel Warszawa i okolice.
Spotkania umawiamy w miejscu wskazanym przez klienta.

  (Katarzyna Szymborska)

    kontakt@slubwarszawa.pl

Kontakt