Zasady współpracy

Zrealizujemy Twój pomysł na wesele i ślub
poznaj zasady współpracy z agencją ślubną Say Yes! Wedding Company

Zrób pierwszy krok i skontaktuj się z nami!

Osobom zainteresowanym współpracą z naszą agencją ślubną w Warszawie podajemy pod rozwagę zestaw korzyści z powierzenia planowania ślubu i organizacji wesela w nasze ręce:

  • Osoby z zewnątrz są w stanie obiektywnie ocenić, czy Wasz pomysł na ślub i wesele jest nie tylko realny, ale i atrakcyjny dla Waszych gości.
  • Mamy doświadczenie w kreowaniu scenariuszy zaślubin i przyjęć zgodnych z wybranym przez Parę Młodą tematem przewodnim, także uwzględniających różnice kulturowe między Panną i Panem Młodym.
  • Zdejmiemy z Was ciężar negocjacji z właścicielem/administratorem lokalu, w którym mają się odbyć ślub i wesele, zaangażowania zespołu muzycznego, fotografa, przygotowania dekoracji itd. Możemy wziąć na siebie także końcowe rozliczenie całego projektu.
  • W rezultacie zaoszczędzicie mnóstwo czasu i nerwów.
  • Będziemy pilnować wszystkich terminów, a w TYM DNIU patrzeć na zegarek, tak byście Wy mogli się skupić na przeżywaniu tych ważnych chwil z radością, a bez podenerwowania.
  • Zaopiekujemy się Waszymi gośćmi, także z zagranicy, by mogli dzielić z Wami Waszą radość i jak najlepiej wspominali TEN DZIEŃ.

Zróbcie więc ten krok – zadzwońcie do nas i umówcie się na spotkanie.

Spotkanie to, będące wstępną konsultacją, odbędzie się w miejscu przez Was wskazanym i w dogodnym dla Was terminie. W jego trakcie poznamy Wasze oczekiwania pod naszym adresem i pomysł na ślub i wesele, zgłosimy własne propozycje, przedyskutujemy wszystko i… przygotujemy wstępny projekt całego przedsięwzięcia wraz z wyceną naszych usług.

A wszystko to bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań z Waszej strony!

Jeśli nasze propozycje spodobają się Wam, a cena zostanie zaakceptowana (przy czym zawsze możemy ją negocjować…), podpiszemy umowę i przystąpimy do skonkretyzowania projektu i jego wdrożenia, czyli organizacji ślubu i wesela Waszych marzeń.

Płatności za nasze usługi spodziewamy się w czterech transzach:

  • pierwszej, płatnej w ciągu pięciu dni od zawarcia umowy,
  • drugiej i trzeciej płatnych jeszcze przed ślubem i weselem, w terminach wskazanych w umowie,
  • czwartej płatnej w ciągu trzech dni od dnia ślubu.

Płatności przyjmujemy przelewem na konto.

Say Yes! Wedding Company – Twoja agencja ślubna w Warszawie

Zobacz ile kosztuje pomoc konsultanta ślubnego przy organizacji Twojego ślubu i wesela.

Skontaktuj się z nami

Agencja ślubna – planowanie i organizacja ślubów i wesel Warszawa i okolice.
Spotkania umawiamy w miejscu wskazanym przez klienta.

  (Katarzyna Szymborska)

    kontakt@slubwarszawa.pl

Kontakt